Konkurs obiektywne.pl i marki byRita Torino rozstrzygnięty!

Po blisko 2-godzinnych obradach on-line Jury złożone z redaktorek obiektywne.pl i właścicielek sklepu internetowego ritatorino.pl, uzgodniło werdykt.

Na konkurs przysłano 137 zdjęć. Wszystkim Paniom gratulujemy pomysłów i dziękujemy za zdjęcia.

Główną nagrodę w konkursie - wybrany pierścionek z serii MULTICOLOR - Jury przyznało pani Helenie z Pomorza za zdjęcie pt. "Magia bursztynu".

Pani Helena przyznała, że broszkę nosi przy wyjątkowych okazjach, fotografowanie to jej hobby i pomysł na spędzanie wolnego czasu na emeryturze, a to zdjęcie biżuterii to jej debiut. Całkiem udany, naszym zdaniem :)

Pani Heleno, serdecznie gratulujemy! Nagrodę wyślemy przesyłką kurierską.

Jury zdecydowało się przyznać 3 wyróżnienia - 15% rabatu na zakupy w sklepie internetowym otrzymują panie:

Rhonda May za zdjęcie "Noc zimowa". Zaintrygowała nas notka dołączona do maila: "To moje dwa ulubione pierścionki; zdjęcie powstało w ostatniej chwili, a do jego zrobienia posłużył... kaszmirowy golf i trochę błękitnego światła :)" - nagradzamy pomysłowość i wykorzystanie "zwykłych rzeczy" do wykreowania klimatycznego nastroju;

Ania W. z Żyrardowa, która pisze: "Moja celebrytka nie jest "bezpieczna", ale śliczna; noszę ją w pracy (jestem pielęgniarką i gospodynią domową), a kiedy robię zdjęcia zdejmuję z żalem"; zdecydowałyśmy się nagrodzić odważne łączenie faktur - stara deska, delikatne pióro, srebro;

Trzecie z wyróżnionych zdjęć to ulubione kolczyki Waniliowej Myszy :) - napisała do nas, że nie jest fotografem, ale chętnie pozuje do zdjęć; kolczyki założyła ostatnio do sesji retro, a zdjęcie zrobiła telefonem - brawa za odwagę!

Wszystkie wyróżnione Panie otrzymają mailem kupony zniżkowe do sklepu.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i śledzenia aktualności na portalu oraz do sklepu internetowego marki byRita Torino.

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Cytat dnia

Nie wierzę, że przeciętny człowiek potrzebuje „mapy” swojej twarzy. Myślę, że chciałby, aby była ona wyidealizowana.
Louis Fabian Bachrach

SL opcja 2i


Inne aktualności